miniatura9[1]

Elżbieta Cwynar-Budzińska

Certyfikowany trener biznesu i akredytowany Coach ICF posiada wiele lat doświadczenia w prowadzeniu szkoleń dla pracowników oraz menedżerów , w tym dla sektora Business Process Outsourcing dla firm takich jak UPM, Heineken, Ernst & Young, Amer Sports. Zrealizowała ponad 600 dni szkoleniowych, ponad 400 godzin sesji coachingowych. Wykłada coaching na Wyższej Szkole Europejskiej i Uniwersytecie Rzeszowskim.

Specjalizacja

 • Rozwój umiejętności przywódczych i menadżerskich: budowanie zespołu, zarządzanie zespołem, komunikacja w zespole, coachingowy model zarządzania
 • Szkolenia trenerskie: projektowanie i prowadzenie szkoleń, autoprezentacja, radzenie sobie z trudnymi sytuacjami na szkoleniach, narzędzia w pracy trenera
 • Szkolenia coachingowe, coaching indywidualny i sesje Action Learning
 • Sesje kreatywne i szkolenia z twórczego rozwiązywania problemów
m-adamczyk-zieba[1]

Magdalena Adamczyk-Zięba

Trener i konsultant HR z ponad 12-letnim stażem w biznesie Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego (Psychologia); specjalista zarządzania Zasobami Ludzkimi Od 2012 roku członek Stowarzyszenia Trenerów Biznesu i konsultantów MATRiK.

Od 12 lat współpracuje z klientem biznesowym w zakresie szkoleń i doradztwa w obszarach HR, stąd też jej specjalizacja trenerska – szkolenia HR i treningi managerskie. Buduje programy rozwojowe dla organizacji włączając w to audyty personalne i analizę potrzeb, dostosowuje je do sytuacji w organizacjach i często łączy tę pracę z zadaniami konsultanta, wspierając i doradzając w zakresie procedur HR.

Specjalizacja

 • zarządzania personelem
 • rozwoju i oceniania pracowników
 • nowoczesnych metod rekrutacji i selekcji
 • wywiadu epizodycznego w selekcji
 • projektowania prowadzenia sesji AC / DC
 • zarządzania zespołem
 • trening umiejętności kierowniczych
 • lidership
 • współpraca zespołowa.
user_22794_9191b9_huge[1]

Agnieszka Menet

Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi dzięki pracy w kilku międzynarodowych korporacjach, w tym od ponad 10 lat na stanowiskach menedżerskich. Ukończyła studia podyplomowe z Zarządzania Zasobami Ludzkimi na Uniwersytecie Jagiellońskim, studia Executive MBA w Wyższej Szkole Zarządzania POU w Warszawie, akredytowaną przez ICF szkołę coachingu CoachWise w Warszawie oraz I stopień Szkoły Counsellingu Gestalt w Krakowie.

Specjalizacja

Specjalizuje się w projektach związanych z obszarem szkoleniowo-rozwojowym, m.in. wdrażanie modeli kompetencyjnych, opracowanie i prowadzenie programów rozwoju kompetencji liderów/managerów, i innych. W jej zakres odpowiedzialności  wchodzą także obszary oceny pracowniczej, projekty rekrutacyjne oraz polityka wynagrodzeń i motywacji pracowników. We wszystkich tych obszarach, a także w procesach zmian organizacyjnych wspiera menedżerów i liderów w ich codziennym zarządzaniu zespołami. Prowadzi szkolenia z zakresu zarządzania i umiejętności interpersonalnych. Od kilku lat rozwija warsztat coacha (w trakcie akredytacji ICF). Angażuje się także w programy rozwojowe poza biznesem głównie dotyczące rozwoju kreatywności i pasji artystycznych.

7132d2981c823476421dbbe8f6a8c985_large[1]

Arkadiusz Matras

Psycholog, trener i konsultant HR z kilkunastoletnim doświadczeniem. Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ukończył kurs trenerski „Profesjonalny Trener Zarządzania MATRIK” organizowany przez Stowarzyszenie MATRIK. Jako trener specjalizuje się w szkoleniach z zakresu umiejętności kompetencji menedżerskich. Pracuje z zespołami nad poprawą ich wewnętrznej komunikacji i współpracy oraz prowadzi szkolenia z zakresu motywowania pracowników i zarządzania zespołem. Prowadzi także warsztaty radzenia sobie ze stresem, komunikacji i asertywności oraz treningi kreatywności.

Jako konsultant wspiera organizacje w tworzeniu strategii rozwoju i komunikacji. Prowadzi projekty w zakresie diagnozy kompetencji i potencjału pracowników metodą Assessment Centre/Development Centre.

Wiedzę psychologiczną łączy z doświadczeniem biznesowym – od 9lat współprowadzi firmę w branży nowych mediów i nowych technologii na stanowisku dyrektora strategicznego. Pracuje także jako menedżer złożonych projektów.

5e9272f324e82728a5789b616831435f_-1_-1_0_1[1]

Barbara Bartczak

Barbara Bartczak realizuje projekty z kompetencji międzykulturowych oraz efektywnej komunikacji dla firm z Polski, Niemiec, Holandii, Indii, Tajlandii i Singapuru. Posiada 12-letnie doświadczenie w prowadzeniu międzynarodowych projektów szkoleniowych w zakresie kompetencji międzykulturowych oraz wsparciu kadry managerskiej w krajach Azji, USA i Europy. Do tej pory pracowała dla takich firm jak IBM, Genpact, Google, HP, Pfeiderer, TIETO, VOLVO czy BOSCH. Na co dzień mieszka w Holandii, a najwięcej projektów szkoleniowych realizuje w Niemczech.

Oprócz pasji jaką są dla niej wyzwania międzykulturowe (polityczne, społeczne, kulturowe) jest aktywnie zaangażowana w działania organizacji The Global South oraz działaczem programu MEDA prowadzonego w ramach Unii Europejskiej.

Barbara Bartczak posiada stopień doktora, który obroniła w Instytucie Filologii Germańskiej na Uniwersytecie Wrocławskim. Ukończyła również wyższą uczelnię w USA – Central Connecticut State University New Britain. Jest certyfikowanym mediatorem społecznym.

dorota dwernicka

Dorota Dwernicka

Posiada kilkunastoletnie doświadczenie zdobytego w pracy w międzynarodowych  korporacjach. Na tej podstawie opracowuje profesjonalne i praktyczne programy szkoleniowe, ankiety, ćwiczenia, narzędzia, prezentacje i raporty. Od kilkunastu lat z pasją prowadzi szkolenia grupowe i indywidualne z obszaru kompetencji miękkich i produktowych w 80 % metodami aktywizującymi uczestników oraz technikami coachingowymi. Opracowuje projekty rozwojowe. Pracując w międzynarodowej korporacji współtworzyła zespół „Sales Force Effectiveness”.

 

Specjalizuje się w tematach: zarządzania czasem i celami, obsługi klienta, proaktywności, technik sprzedaży, prezentacji (firmy, produktu, siebie), budowania zespołów zadaniowych, PR, komunikacji, radzenie sobie ze stresem, asertywność i motywacji w pracy. Do tej pory szkoliła: handlowców, pracowników IT, linii produkcji, pracowników naukowych i administracji, urzędników, lekarzy, pielęgniarki, pracowników aptek, personel medyczny, przedstawicieli medycznych, studentów oraz… dzieci. Prowadzi sesje coachingowe w obszarach: zawodowym i prywatnym.


Współpracujemy z wieloma innymi trenerami, skontaktuj się z nami i poznaj pełną ofertę!