Poznaj INVENTI

Od lat pomagamy pracownikom osiągać pełnię swojego potencjału.

Z naszym wsparciem ponad 33 tys. osób w Polsce i za granicą stało się lepszymi managerami i pracownikami.

wybrani klienci

Zalety współpracy

Nasze inicjatywy rozwojowe dostosowane są do dynamicznych wymagań biznesowych w zmieniającym się świecie. Praca naszych trenerów dostarcza uczestnikom wartościową wiedzę i rozwija umiejętności, które są kluczowe w ich realiach biznesowych.

Szkolenia oparte
na case study

...i intensywnej wymianie doświadczeń, zapewniające realną wartość dodaną.

Indywidualne
podejście

Do każdego klienta podchodzimy w unikalny sposób , dostosowując nasze usługi do jego unikalnych potrzeb i oczekiwań.

Grupy szkoleniowe
do 12 osób

...co gwarantuje indywidualne podejście i efektywność nauki.

Doświadczeni
trenerzy

...(15+ lat doświadczenia) z bogatym tłem zawodowym, doskonale rozumiejący wyzwania biznesowe dużych organizacji.

Szeroka gama
rozwiązań cyfrowych

Video Competence Pills i Szkolenia Pudełkowe, oferujące elastyczne i nowoczesne metody nauki.

Skill Bridge – zarządzanie procesem szkoleniowym

Możliwość wsparcia klientów w zakresie zarządzania komunikacją z uczestnikami, zarządzania zapisami, listą rezerwacji etc.

Historia INVENTI

2006 r.
Powstanie INVENTI Consulting.

Nowa firma na szkoleniowej mapie Polski powstaje w 100% z polskiego kapitału, pomysłu i pasji. Biuro jest na krakowskich Grzegórzkach, niedaleko ronda Mogilskiego.

2007 r.
Pierwsze duże projekty

W stałej współpracy pracujemy już nad rozwojem managerów w dwóch dynamicznie rozwijających się krakowskich korporacjach – Capgemini i IBM. Po latach managerka HR z jednej z tych firm powie „Po kilku latach współpracy zobaczyłam, jak bardzo rozwinął się potencjał managerski naszej kadry. Ta ciężka praca nad ich rozwojem przyniosła niesamowity efekt”.

2009 r.
Przeprowadzka na Rynek Dębnicki

Pracujemy z samego serca krakowskich Dębnik. Do Wisły mamy rzut kamieniem, a przez okno widzimy Wawel. Marek Warejko, właściciel INVENTI, tak wspomina to miejsce: „Mieliśmy przestronne biuro na poddaszu przedwojennej kamienicy, ale najbardziej ujmujący był klimat samego Rynku Dębnickiego. Jest to praktycznie samo centrum Krakowa, a masz wrażenie, że jesteś gdzieś w malowniczej, małej miejscowości daleko od miejskiego zgiełku. Magię tego miejsca czuliśmy najbardziej w Święta Bożego Narodzenia. Niezapomniane!”. Na Dębnikach byliśmy 9 lat.

2010 r.
Autorskie konferencje SEHR

Realizujemy pierwszą konferencji SEHR, tj. Spotkania Ekspertów HR. My dajemy przestrzeń, a HRzy innym HRom opowiadają o swoich rozwiązaniach, dzielą się najlepszymi praktykami, sprawdzonymi rozwiązaniami i budują relacje. Przez 5 lat realizacji SEHR, zrealizowaliśmy 26 edycji w 4 miastach Polski.

2010 r.
Rozpoczynamy ekspansję europejską.

Dostarczamy zarówno równoległe programy szkoleniowe w wielu krajach Europy, jak również pojedyncze realizacje dla managerów. Najbardziej spektakularne realizacje, to szkolenie dla managerów w samym sercu Londynu w słynnym Institute of Directors oraz szkolenie zrealizowane w Egipcie, niedaleko Kairu w siedzibie globalnej korporacji z branży AGD.

2015 r.
Dynamiczny rozwój

Realizujemy już kilkaset dni szkoleniowych rocznie dla klientów korporacyjnych. Dla wielu z nich pracujemy w wieloletnich programach rozwojowych, rozwijając kompetencje managerskie od dyrektorów i site-managerów po liderów liniowych.

2018 r.
Przeprowadzka do Wieliczki

Przeprowadzamy się do Wieliczki, gdzie odkrywamy zalety pracy w małej miejscowości. Jak to mówimy w biurze „wszystko mamy za rogiem” 🙂

2018 r.
Narodziny szkoleń Bite-Size

Rozpoczynamy prace nad wdrożeniem na polskim rynku Bite Size’ów, czyli 90-minutowych szkoleń. Wymagało to od nas dużo determinacji oraz bardzo jasno postawionego celu. Warto pamiętać, że jest to era, gdzie wszystkie szkolenia dostarczane były na salach, a krótkie formy rozwojowe oraz praca online były praktycznie nieobecne.

2019 r.
Bite-Size idzie "w świat"

Początek komercyjnej realizacji Bite Size’ów.  Pierwsze opinie uczestników są entuzjastyczne, m.in. „nie wiedziałam, że w 90 minut można tak praktycznie przeszkolić się z tego tematu”. Bite Size’y są wymagające, tutaj kontekst jest kluczowy, dlatego trzymamy się zasady „If content is the King, CONTEXT is the emperor”.

2020 r.
COVID

Po 3 tygodniach od lockdown’u zaczynamy dostarczać pierwsze szkolenia online. Są to Bite Size’y, które szybko dopasowaliśmy do pracy zdalnej i realizowaliśmy przez Zoom.

2021 r.
Szkolenia Pudełkowe

Tworzymy nasz pierwszy produkt cyfrowy – Szkolenia Pudełkowe. Są to 90-minutowe szkolenia online, które przygotowaliśmy dla trenerów wewnętrznych do samodzielnej realizacji. W ręce trenerów oddajemy łącznie 23 pudełka.

2022 r.
Video Competence Pills

Tworzymy nasz drugi produkt cyfrowy – filmy managerskie Video Competence Pills. Tak jak w Bite Siez’ach, w tym rozwiązaniu też stawiamy efektywność i czas. W jednym filmie od praktycznej strony omawiamy jeden temat, a film trwa średnio 7 minut. Startujemy z 34 tytułami w 4 seriach filmów.

2022 r.
Oferta globalna VC Pills

Filmy VC Pills opracowujemy w wersji anglojęzycznej i kierujemy do klientów na całym świecie.

r.
Podróż trwa 🙂

Przed nami kolejne fantastyczne projekty i fantastyczni ludzie, których spotykamy na szkoleniach i spotkaniach z klientami. Dziękujemy, że jesteście!

Porozmawiajmy, jak zbudować przewagę Twojej organizacji.

Zadbajmy wspólnie o potrzeby rozwojowe Twoich pracowników w 2024 roku.

Marek Warejko
Learning & Development Architect
INVENTI Consulting

Zadbajmy wspólnie o potrzeby rozwojowe Twoich pracowników w 2024 roku.

Porozmawiajmy, jak zbudować przewagę Twojej organizacji.

Klikając „Wyślij” wyrażas zgodę na przesłanie do- i przetwarzanie przez Inventi Consulting Twojego imienia, nazwiska, adresu e-mail, telefonu i treści formluarza. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą polityką prywatności, gdzie znajdziesz więcej informacji o tym, gdzie, jak i dlaczego przechowujemy Twoje dane. Administratorem Twoich Danych osobowych jest Inventi Consulting Marek Warejko, ul. Limanowskiego 1A, 32-020 Wieliczka. Jako użytkownik tego serwisu masz prawo do edytowania, żądania usunięcia oraz anonimizacji Twoich danych osobowych.